1. Üyelik ücretli mi?

- Hayır ücretli değil.

 

2. Nasıl üye olabilirim?

- www.simnetworking.com internet adresimizden ‘ ÜYE OL’‘ u açarak çıkan formu dolduruyorsunuz Kaydımı Tamamlaya  tıklıyorsunuz. Sonra sizi arayarak teyit alıyoruz; kataloğunuzu gönderdiğimizi haber veriyoruz. Kataloğunuz elinize gelince telefon numaralarımıza çağrı bırakıyorsunuz, hemen sizi arıyoruz; kullanıcı adı ve şifrenizi aktifleştiriyoruz.

 

3. Üye olduktan sonra hemen aktif olmalı mıyım?

- Hayır. İstediğiniz zaman aktif olabilirsiniz. Aktif olmadığınız aylarda üyeliğiniz iptal edilmez. Üyeliğiniz, ancak siz isterseniz iptal edilir.

 

4. Referanssız üye olabilir miyim?

Evet, referanssız üye olabilirsiniz.

 

5. Simnetworkinge üye olup çalışırken, başka bir yerde çalışmam ya da üye olmam sorun olur mu?

- Hayır, hiç sorun olmaz.

 

6. Üye olurken standart paket seçmek zorunda mıyım?

- Hayır, isterseniz seçersiniz istemezseniz ücretsiz katalog seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

 

7. Siparişimde sorun çıkarsa iade, değişim yapabiliyor muyum?

- Yapabilirsiniz, size gelen siparişinizde üretim yada sevkiyat hatalı  bir ürünümüz olursa bu ürünü bize iade edebilirsiniz; değişim de yapabilirsiniz. Hatalı ürünleri bize gönderirken kargo ücreti bize aittir. Değişimde ise gönderene (üye) aittir.

 

8. Kargom ne zaman çıkar?

- Sizin sipariş verdiğiniz günü saymıyoruz; üç iş günü içerisinde gönderiyoruz. Kargonuz çıktığı anda size sms ile bilgi gönderiyoruz.

 

9. Kargo ücreti kime ait? Sipariş Tutarı en az ne kadar?

- Siparişlerinizin kargo ücreti şirketimiz tarafından ödenmektedir. Sipariş tutarı en az 75 TL dir. 75 TL den az sipariş alınmamaktadır.

 

10. Ne kadar kazanırım?

- Kendi sattıklarınızdan %25 ile %40 arasında kar ediyorsunuz. Biz burada yüzde şu kadar kazanırsınızdan ziyade genel olarak satış yapabilmenizi ve kar edebilmenizi hedefliyoruz. Ekibinizi kurduğunuz zaman, üyelerinizin satışlarından prim kazanıyorsunuz. Ekibinizin satış cirosu belli rakamlara geldiğinde her ay değişik ödüller kazanıyorsunuz. Üyeniz ve Üyelerinizle beraber cironuz arttığı zaman değişik kazançlar da elde edebiliyorsunuz.

 

11. Üyelik primlerim ve üyelerimin satışlarından kazanacağımız primlerimiz ne zaman ve nasıl hesabımıza yatırılıyor?

- Üyelik priminiz ve üye satış priminiz ayrı ayrı 100 TL olduğunda her ayın sonunda hesaplanıyor. Her ayın10 unda size gönderiliyor. İsterseniz priminizi siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

 

12. Vadeli satış yapıyor musunuz?

- Hayır yapmıyoruz.

 

13. Üyelerimizin satışlarından kazanacağımız primleri görebiliyor muyuz?

- Evet, kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıp görebilirsiniz.

 

14. Bulunduğum il dışında başka bir ilden üye yapabilir miyim?

- Evet, üye yapabilirsiniz.

 

15. Hiç aktif olmasam primlerim yanar mı?

-Kazandığınız primlerinizi alabilmeniz için mutlaka üç ay içerisinde sipariş vermelisiniz aksi durumda primleriniz yanar.

 

16. İadelerimi ve değişimlerimi ne zaman yapabilirim?

-iadelerinizi siparişleri verdiğiniz ay içerisinde yada ay sonu ise en geç ay bittikten on beş gün sonra faturanızla birlikte yapabilirsiniz. Aksi durumlardaki iade ve değişimler kabul edilmemektedir.