SİMNETWORK ÜYE-KATMAN- PRİM İLİŞKİSİ

Her üye, ürünleri %40 indirim ile alır. Yani ürün başına %40 kazanç sağlar. Bu kazanç sadece üründen elde ettiği ilk kazançtır.

Her üye kendine bağlı yeni üyeler kaydetme hakkına sahiptir. Üyeler alt üyelerinden yatayda sonsuz, dikeyde sınırlı ancak oldukça karlı kazanç sağlamaktadır.

İlk üye kendi yaptığı 1.kademe üyesinin her alışverişinden %6 prim hakkı kazanır. 1. Kademe üyesinin yaptığı diğer alt üyelerden sırasıyla         

                2.katman üyeden %5

3.katman üyeden %4

4.katman üyeden %3

5.katman üyeden %2 prim hakkı kazanır.

Üye 1.katman üyesinin tek seferde yaptığı 500 TL lik alışverişinden %6 prim hakkına sahip olduğu gibi (30 TL) ayrıca 100 TL lik ürün çeki kazanır.

Toplamda bir üye katman primleri ile beraber %40-60 arasında kazanç sağlamakla beraber 1.katman üyesinin tek seferlik 500 TLlik alışverişinden de 100 TL kazanır. Böylece sonsuz üye hakkı olan 1.katmandaki alt üyelerinin alışverişleri ile de oldukça karlı kazanç sağlar.

Ayrıca;

·         Bir üye en az 75 TL alışveriş yapma hakkına sahip olduğu gibi 3 ay alışveriş yapmazsa üyelik ve varsa mevcut primler sıfırlanır.

·         75 TL’lik alışverişinizde kargo ücreti alınmaz ancak kapıda ödeme seçeneği kargoya bağlı olarak ek ücrete tabiidir.

“Üyeliğinizi ve ekiplerinizi dinamik tuttuğunuz sürece sonsuz karlılık cebinizde.”

*Ekiplerinize yönelik ürün ve motivasyon buluşmaları, talep ettiğiniz taktirde İstanbul için birebir, diğer şehirler için online olarak tarafımızdan düzenlenir. Şartlar için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

 

Aksu Vital & Simnetworking size ne mi vaad ediyor?

Türkiye’nin, 400den fazla ürün gamına, gıda takviyesinden cilt ve saç bakım ürünlerine kadar geniş ürün kategorilerine sahip olan yerli ve en büyük firmasında sizinde payınız olmasını sağlıyor.

GMP standartlarında üretim yapan ve yüksek ar-ge imkânları gibi teknik imkanların yanında geleneğe ve topluma değer veren bir firma olarak doğru ürünlerin yayılmasında payınız olmasını sağlıyor.

1989 yılından bu yana köklerini sağlamlaştırarak büyüyen, 28 yıllık tecrübe ve bilinirliğe sahip olan firmamızda “sizler için sizlerle, en doğal halimizle” felsefesinin yayılmasında payınız olmasını sağlıyor.

Kazancımıza sizleri de ortak ederek yerli ekonomiye destek sağlamanızı, ülke kalkınmasında payınız olmasını sağlıyor.

Sağlıklı, kaliteli ve iyi bir yaşam için gerekli olan tüm doğallığı sizinle paylaştığı gibi sizlerin de başkalarına bu doğallığı yaymanızı, sağlıklı bir toplumun oluşmasında payınız olmasını sağlıyor.

Zamanlama kaygısı taşımadan ek kazanç elde etmenizi, kendinizi üretken hissetmenizi sağlıyor.

Mesai zorunluluğu olmadığı gibi mekândan da bağımsız olarak kolaylıkla kazanç sağlayacağınız iş imkânını önünüze koyuyor.

Doğru strateji ve ekip liderliği ile maaşlı çalışmanızdan %100 daha kazançlı bir işi önünüze koyuyor.